Microsoft zverejnil trendy vyhľadávania cez Bing za uplynulý rok

Blíži sa koniec roka a to je ideálny čas na rekapituláciu najdôležitejších udalostí. Môžeme preto očakávať množstvo rebríčkov a štatistík, pričom jednu z prvých ponúka Microsoft na základe vyhľadávaní cez Bing, ktorý sa uchádza o miesto prednastaveného vyhľadávača aj na iOS. Z hľadiska vyhľadávaných zariadení patrí prvé miesto iPhonu 6. V prvej desiatke sa ešte od Apple umiestnil iPad na štvrtom mieste. Druhým najvyhľadávanejším zariadením bol Xbox One, tretím fitness náramok FitBit.

Najviac vyhľadávané aplikácie neprekvapili. Prvých päť miest bolo obsadených nasledovne: Facebook, Twitter, Instagram, Skype a Vine. V prvej desiatke sa umiestnili aj hry – Candy Crush Saga na siedmom mieste, Angry Birds na deviatom a desiatku uzatvorila hra FarmVille. Viac informácií o trendoch vyhľadávania v roku 2014 nájdete na týchto stránkach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Navigácia pre motocyklistov od Sygicu je už v Apple CarPlay a Android Auto

V reakcii na silný dopyt zo strany milovníkov dvojkolesových tátošov je špecializovaná navigácia Sygic pre motorky teraz k dispozícii cez Apple CarPlay a Android Auto. Motocyklistom umožňuje sústrediť sa na cestu a zároveň poskytuje všetky dôležité informácie pre lepší zážitok z jazdy a bezpečnosť už aj na dispeji motocyklov.
pokračovanie článku

Apple pripravuje nový Mac s 1,5TB RAM, zrejme sa nedoplatíme

Keď Apple predstavil Mac Pro s čipom M2 Ultra, prakticky tým celý počítač odpísal. S prechodom na vlastnú architektúru čipov došlo totiž k výraznému okliešteniu možností upgradu, vďaka čomu sa z vrcholného desktopu stal prakticky iba glorifikovaný Mac Studio.