Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes › Jailbreak iPhone 4
- Toto téma obsahuje 12 odpovedí, 7 hlasov, a bola naposledny upravená pred 15 rokmi od
nopl.
-
AutorPríspevky
-
4. júna 2011 o 8:49 #78020
TomysÚčastníkEšte som žiaden jailbreak nerobil , ale chcem sa spýtať , či na každú aktualizáciu je potrebný JB ,, myslím to tak že mám napr. verziu iOS 4.2 ,, jailbreaknem ho ,, je dostupná aktualizácia iOS 4.3 ,, pôjde normálne aktualizácia cez iTunes ? a ak áno ,, po aktualizácii je potrebný opäť JB verzie iOS 4.3 ? A ktorý JB je najlepší podľa vás ? Ďakujem ;)
4. júna 2011 o 9:37 #266751
Kub1kÚčastníkpresne tak,novy update =novy jailbreak. osobne pouzivam redsn0w. pokial chces aj operator unlock lepsi je pwnagetool.
4. júna 2011 o 11:19 #266756
JulienÚčastníkJa sa sem uz supnem mam iPod touch 3g 4.2.1 JB chcel by som to hodit na 4.3.3 mozem normale up cez iTunes ? a potom co iba znova jailbreak ? ostane mi vsetko v iPode ?
4. júna 2011 o 11:20 #266757
JFK.Účastníknerobte jailbreaky, sú zbytočné :D fakt, ja idem bez JB už asi 4 mesiace a vôbec mi nechýba …
@Julien, a prečo by ti to tam ostať nemalo?4. júna 2011 o 11:22 #266761
JulienÚčastníkDik no moc si mi nepomohol :)
4. júna 2011 o 11:24 #266763
JFK.Účastníktak určite by som neostával na starom SW len kvoli tomu, že na ten nový ešte nie je jailbreak, … najskôr SW a potom prípadne JB, JB je len sekundárny, tak to ber … a aj tak pokiaľ viem, na 4.3.3 je v pohode JB, tak čo riešiš :D
4. júna 2011 o 11:43 #266766eFkoOo
ÚčastníkJFK ty si od JB odisiel,ja som ho zase vyskusal,sme vymenili strany,a len tak pre info,jb neni len o kradnuti,ja mam jb ale setky app kupujem v app store,ale jb vyuzivam kvoli vizualnej uprave iphonu,kde som uz tiez kupil par tweakov cez cydiu (lockinfo,shrink a resupported4) :)
4. júna 2011 o 11:45 #266767
TomysÚčastníkKub1k , ďakujem za objasnenie ,, ak by som jailbreak nechcel , dá sa to vrátiť späť do továrenského stavu jednoducho cez Restore v iTunes? Pozeral som si Greenpois0n , a zdal sa mi celkom v pohode ,, použil už niekto tento jailbreak ? ,, alebo je redsn0w lepší ? Vyskytli sa problémy niekomu pri alebo po jailbreaku redsn0w-om alebo Greenpois0n-om ? :)
4. júna 2011 o 14:31 #266777eFkoOo
Účastníktomys: da sa to vratit jednoducho, restorom, IBA AK si nepouzil unlock, lebo ten meni baseband a ten sa vacsinou neda vratit nazad
redsn0w ziadne problemy
4. júna 2011 o 15:06 #266782
sokacÚčastníkGreenpois0n tak isto bez problemov
4. júna 2011 o 15:51 #266795
TomysÚčastníkUnlock mi netreba , iPhone je nieje blokovaný takže stačí jailbreak :) Vďaka za odpovede
4. júna 2011 o 15:53 #266796
TomysÚčastníkPo restore nebude nič čo by svedčilo že iPhone bol jailbreaknuty? Ak aktualizujem iOS a jailbreaknem iPhone , ostane tam všetko čo som sťahoval ešte na predošlom jaibreaknutom iOS? :)
4. júna 2011 o 17:56 #266804
noplÚčastníkAk si nekradol tak áno, ak z cydie tak treba spraviť predtým backup pomocou xbackup
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
