Western digital HDD

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Western digital HDD

  • Toto téma obsahuje 3 odpovede, 3 hlasy, a bola naposledny upravená pred 15 rokmi od RioM.
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #75872
    Duchman
    Účastník

    AHojte

    Chcel by som sa opýtat, či tu niekto zvás má odskúšané interne disky od Western digital (Scorpio 2.5″ 500GB SATA). Chcel by som ním osadit môj Macbook pro 13, 2.26 s 160GB HDD .. je to velmi málo, kedze som začal pracovať s fotkami. Kopovat mienim aj external HDD. Ale ak tam osadim tento WD, dôjde k vyraznej zmene v macbooku(rychlost, pohodlnost) ? ?
    za rady a odpovede vopred diky

    Duchman

    #254314
    mrzo
    Účastník

    Tato tema, konkretne s tymto diskom sa tu uz preberala niekolkokrat…

    https://www.macblog.sk/forum/discussion/16511/
    https://www.macblog.sk/forum/discussion/16616/
    https://www.macblog.sk/forum/discussion/19831/
    https://www.macblog.sk/forum/discussion/11107/

    V skratke – disk to je v ramci jeho limit kvalitny a rychly. Nepises ci ide o Blue alebo Black verziu (5400 vs. 7200 otacok) ale Blue je aj tichy a nehreje sa. Oproti povodnemu HDD dojde aj zrychleniu, najme pri kopirovani na disk (nie je problem ani 70MB/s mozno viac…).

    #254315
    Duchman
    Účastník

    diky za odkazy aj za odpoved… idem si to prestudovat :)

    #254320
    RioM
    Účastník

    Ja mám fotky iba na externom. Na lokálnom mám iba fotky, s ktorými reálne „pracujem“. Zdá sa mi to lepšie riešenie ako kupovať HD, ktorý tak či tak bude neskôr malý.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.