Nejaky expert na SIM karty?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Nejaky expert na SIM karty?

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74852
    mmhardky
    Účastník

    Mam otazku, je nejaky rozdiel v rychlosti prenosu dat, medzi klasickou 3G SIM od Orange (tou ktoru dodavaju uz niekolko rokov) a starou priesvitnou SIM (SIM toolkit ci ako sa to volalo)?

    Ono dlhu dobu na nej 3G neslo, ale pred par rokmi spustili 3G sluzbu aj na tychto SIMkach.

    Pytam sa preto, lebo mam prave tieto stare a ci tym nahodou netrpi moja datova rychlost.

    #247200
    stefan.stefanov
    Účastník

    aku dosahujes rychlost?

    #247203
    mmhardky
    Účastník

    idem pozriet speedtest, aj ked doma nemam zrovna idealny signal.

    #247205
    mmhardky
    Účastník

    Strasne mi to skace. Raz download 1.8mbit, potom 0.6… Tazko povedat. Upload ale tragicky, tak 0.1mbit.

    #247213
    gabonov
    Účastník

    Je to uplne jedno aku mas kartu ak ti to ide, ja mam este uplne staru zelenu kartu co bola prima, z nej som presiel na pausal a ide to v pohode tak cca 2,2Mbit na iphone 3G

    #247237
    yurayko
    Účastník

    podla mojho nazoru sim-karta by na to nemala mat vplyv, ved to zalezi od hw, aky pouzivas telefon a ake rychlosti teoreticky podporuje, taq by to malo ficat :)

    #247240
    Lens
    Účastník

    Sim je bezvyznamny kus plastu s malickym cipikom. Mali bo to cim skor zrusit. Je uplne jedno aku tam mas ona nema vplyv ani na volanie ani na datovy prenos.
    Ak si to nahodou chces otestovat tak vyber simku a zavolaj 112… uplne bez problemu.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.