V Holandsku už otvorili prvých sedem škôl Steva Jobsa

O unikátnom projekte škôl Steva Jobsa sme vás informovali už začiatkom júla. Projekt neostal len pri marketingu a prvých sedem unikátnych škôl už otvorilo svoje brány. Prví žiaci si tak budú môcť vyskúšať novú éru vzdelávania, pri ktorej hrá dôležitú úlohu iPad ako hlavná pomôcka. Nová forma vzdelávania má podporiť kreativitu, schopnosť riešiť problémy a samozrejme aj zdatnosť v informačných technológiách. K tomu patria aj omnoho flexibilnejšie vyučovacie hodiny a proces výučby sa maximálne prispôsobí tempu a schopnostiam, ktoré vyhovujú konkrétnym žiakom. Projekt má ambície rozšíriť svoje pôsobenie aj za hranice, aby si „full-time“ vzdelávania cez iPady mohli vyskúšať aj deti z iných krajín. Viac informácií o Steve Jobs School nájdete na oficiálnych stránkach.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Apple Intelligence
pokračovanie článku

Apple pripravuje generačný skok v označení svojho softvéru

Apple v minulosti využíval rímsku číslicu "X" nielen na oslavu jubilejnej iterácie svojho produktu, ale zároveň takáto verzia priniesla zásadné zmeny. Stačí si spomenúť nielen na iPhone X, ale aj na Mac OS X alebo profesionálny softvér Final Cut Pro X a Logic Pro X. S blížiacim sa 20. výročím iPhonu sa spoločnosť chystá na ďalšiu zásadnú zmenu v označovaní svojich produktov.
pokračovanie článku

iPhone 17 Air bude najtenší mobil od Apple, obdrží externú batériu

Zdá sa, že štvrtý variant iPhonu je prekliaty. Dve generácie mini modelov mali len nízku popularitu, a za nimi nasledujúce modely Plus mali údajne ešte nižšiu popularitu. Firma tak po troch generáciách plánuje vyradiť z portfólia aj tieto a na miesto "štvorky" nastúpi iPhone 17 Air.