Chlapec hackol Apple TV v londýnskom Apple Store

Mladému chlapcovi sa podaril v londýnskom Apple Store, ako sám hovorí, old school hack. Vďaka jeho šikovnosti sa dostal na skrytú tajnú Wi-Fi sieť určenú len pre Apple produkty, ako napríklad iPady zobrazujúce popis k predávaným produktom, prostredníctvom ktorej bol schopný pustiť cez AirPlay čokoľvek na Apple TV. Keďže ide o tínedžera, na Apple TV spustil krátku YouTube paródiu na Star Wars. Na svojom blogu dokonca zverejnil podrobný návod, ako využiť tento trik vo vašom najbližšom Apple Store.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Apple John Ternus Tim Cook
pokračovanie článku

Tim Cook končí, novým CEO Apple bude John Ternus!

Špekulovalo sa o tom v poslednej dobe naozaj výrazne. Aj v súvislosti s odchodom viacerých vysokopostavených manažérov spoločnosti Apple sa skloňoval možný odchod Tima Cooka z role CEO spoločnosti Apple. Známy bol pritom už aj jeho nástupca - John Ternus.
pokračovanie článku

Apple prestal predávať Mac Pro

Niekoľko mesiacov po správe, že Apple zvažuje stopnúť predaj svojho najvrcholnejšieho počítača, padlo definitívne rozhodnutie. Mac Pro končí.