Netflix predstavil nový rebríček top 10

Nová funkcia prítomná v streamovacej službe má divákom ukázať, čo je aktuálne populárne.

Zoznam najsledovanejších titulov bude podľa Netflixu aktualizovaný denne a pre každú krajinu individuálne. Rebríček na domovskej obrazovke služby bude prezentovať mix seriálov a filmov. Ak sa prepnete do sekcie seriálov alebo filmov, upraví sa zoznam podľa toho. Formáty, ktoré sa ocitnú v rebríčku bude možné identifikovať aj vďaka odznaku, ktorý pribudne v ich náhľade.

Netflix bol v minulosti kritizovaný za to, že málo ukazuje, čo ľudia sledujú najviac. Služba síce poskytovala určité výbery zaujímavého obsahu, ale doteraz chýbal práve takýto zoznam toho naj.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Apple John Ternus Tim Cook
pokračovanie článku

Tim Cook končí, novým CEO Apple bude John Ternus!

Špekulovalo sa o tom v poslednej dobe naozaj výrazne. Aj v súvislosti s odchodom viacerých vysokopostavených manažérov spoločnosti Apple sa skloňoval možný odchod Tima Cooka z role CEO spoločnosti Apple. Známy bol pritom už aj jeho nástupca - John Ternus.
pokračovanie článku

Apple prestal predávať Mac Pro

Niekoľko mesiacov po správe, že Apple zvažuje stopnúť predaj svojho najvrcholnejšieho počítača, padlo definitívne rozhodnutie. Mac Pro končí.