Kompletný lineup 5G iPhonov dorazí už túto jeseň

Apple podľa analytikov predstaví nové 5G modely v druhej polovici roku – a podľa krajiny s podporou sub-6GHz a mmWave.

Niektoré zdroje hovoria o postupnom spustení noviniek. Sub-6GHz iPhony by tak mohli prísť v septembri a mmWave modely by nasledovali v koncom roka či v januári 2021. Ming Chi Kuo, ktorého predpovede majú dobrú reputáciu, však uviedol, že značka pravdepodobne vydá sub-6GHz aj mmWave modely naraz.

Vývoj oboch variánt podľa Kua napreduje podľa plánu. S prihliadnutím na spoľahlivosť jeho informácií, je teda dosť možné, že celé spektrum nových iPhonov uvidíme už v septembri.

komentár
  1. Pán Kučera, viete po slovensky??? Už je naozaj dosť tých vaších anglo-drístov v každom vašom článku ako napr. “lineup” a podobné. Neohavte slovenčinu!!!

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

V roku 2024 vytvorilo 77 herných spoločností na Slovensku 83 hier

Slovenský herný priemysel pokračoval aj v roku 2024 v konsolidácií a miernom poklese. V minulom roku dosiahli spoločnosti tvoriace digitálne hry na našom území spoločne obrat 67,85 miliónov EUR. Momentálne na Slovensku pôsobí 77 herných spoločností, ktoré zamestnávajú 982 profesionálov, čo je o 35 menej oproti roku 2023.
pokračovanie článku

Blender je vo vývoji pre iPad Pro

Populárny modelársky nástroj Blender po rokoch konečne mieri na iPad Pro. Vyzerá to teda, že tablet od Apple bude konečne vhodnou voľbou pre 3D grafikov, ktorí sa nechcú obmedzovať iba na počítač.