Cena Macu mini klesla už aj na Slovensku

Po tom, ako sa včera znížili ceny počítača Mac mini v niekoľkých západoeurópskych krajinách sa tak stalo aj na Slovensku. Nové ceny má zatiaľ na stránke len jeden predajca, čoskoro ho však budú zrejme nasledovať aj tí ostatní.

Cena najmenšieho Macu u nás klesla zo 799 eur na 699 eur s dph, je teda zhodná napríklad s Rakúskom. Cena serverovej edície Macu mini klesla ešte výraznejšie, z 1149 eur na 999 eur. Konfigurácia počítača ostala nezmenená, v základnej výbave má 2,4 GHz procesor, 320 GB pevný disk a 2 GB RAM, serverová edícia má 2,66 GHz procesor, 1 TB pevný disk a 4 GB RAM.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple predstavil iPad Pro (M5)

Apple dnes predstavil nielen čip M5, ale aj nový iPad Pro, ktorý ním disponuje. Dostupný bude už tradične v 11- a 13-palcových konfiguráciách.