Lístky na vývojársku konferenciu WWDC 2010 vypredané za osem dní

Lístky na vývojársku konferenciu WWDC 2010 sa Applu podarilo vypredať za osem dní a to napriek zvýšeným cenám vstupeniek, ktoré z minuloročných 1295 stúpli na 1599 USD. Na konferencii, ktorá sa bude konať medzi 7. a 11. júnom, sa okrem iného očakáva aj uvedenie iPhonu 4. generácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Teraz je ten správny čas na upgrade iPhonu

Ak používaš iPhone staršej generácie, pravdepodobne už cítiš, že nastal čas na zmenu. Výkon, fotoaparát, výdrž batérie či úložisko – to všetko dnes zohráva väčšiu rolu než kedykoľvek predtým. iStores, najväčší Apple Premium Partner na Slovensku, prináša možnosť, vďaka ktorej si môžeš nový iPhone zaobstarať výhodnejšie než si myslíš.
Apple AirTag (2026)
pokračovanie článku

Apple predstavil AirTag 2. generácie

Apple dnes predstavil AirTag druhej generácie, nástupcu šikovného lokátora z roku 2021. Okrem dlho očakávaných noviniek prináša aj príjemné prekvapenie v podobe zachovanej ceny.