Nová serverová farma Apple – zlepšený výkon iTunes, MobileMe, Software updates

Jak jsme vás již dříve informovali, Apple se rozhodl postavit v Severní Karolíně serverovou farmu v hodnotě jedné miliardy dolarů. Nyní oficiálně oznámili přesné místo, bude to Maiden v Catawba County. Serverová farma by měla zajistit lepší výkon služeb jako je iTunes Store, MobileMe, Software Update, iTunes App Store a další.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iPhone 17 Air bude najtenší mobil od Apple, obdrží externú batériu

Zdá sa, že štvrtý variant iPhonu je prekliaty. Dve generácie mini modelov mali len nízku popularitu, a za nimi nasledujúce modely Plus mali údajne ešte nižšiu popularitu. Firma tak po troch generáciách plánuje vyradiť z portfólia aj tieto a na miesto "štvorky" nastúpi iPhone 17 Air.
pokračovanie článku

Apple vyvíja novú verziu Xcode s Claude AI

Apple v súčasnosti robí všetko preto, aby dobehol zvyšok technologického segmentu v oblasti umelej inteligencie. Keďže sa však firma nemôže spoliehať na terajšiu podobu Siri a Apple Intelligence, musí spolupracovať s inými firmami.