Safari 4 beta

Apple dnes ohlásil betaverziu webového prehliadača Safari 4. Browser obsahuje množstvo nových funkcií ako napríklad Top Sites (obdoba Speed Dial v Opere), vyhľadávanie v histórii, Cover Flow a automatické dopĺňanie do URL políčka. Tiež používa „Nitro“ engine pre javascript, ktorý je údajne až 4 krát rýchlejší ako v Safari 3. Nové Safari je dostupné na stiahnutie pre Leopard, Tiger a Windows.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vyvíja novú verziu Xcode s Claude AI

Apple v súčasnosti robí všetko preto, aby dobehol zvyšok technologického segmentu v oblasti umelej inteligencie. Keďže sa však firma nemôže spoliehať na terajšiu podobu Siri a Apple Intelligence, musí spolupracovať s inými firmami.
iOS 19 Search Bar Mockup
pokračovanie článku

iOS 19 presunie vyhľadávanie na spodok obrazovky

iOS 19 prinesie niekoľko zásadných dizajnových zmien. Okrem značne upravenej aplikácie Fotoaparát sa užívatelia môžu tešiť na dizajnové prvky priesvitnosti, ktorú poznáme zo systému visionOS. Prinesie tiež užitočnú zmenu vo vyhľadávaní.