Telekom rozšíril pokrytie 5G siete na 47 percent populácie, pribudli 3 mesta a 50 obcí

Telekom pokračuje v expanzii 5G siete do ďalších lokalít a zvyšuje svoje pokrytie na 47 percent populácie Slovenska.

5G v mestách

Pokrytie 5G sieťou sme rozšírili do troch nových miest, a to: Medzilaborce, Rimavská Sobota (časť), Želiezovce.

Spolu je 5G sieť Telekomu už v 65 mestách Slovenska, pričom niektoré sú pokryté čiastočne. (Poznámka: V minulom oznámení boli Dudince zaradené medzi obce, ale tentokrát sú už zarátané medzi mestá.)

5G v obciach

Uplynulé týždne priali opäť skôr pokrývaniu vidieka – 5G sieť dorazila do viac ako 50 obcí: Báč, Bádice, Beniakovce, Blatná na Ostrove, Boheľov, Budimír, Cífer, Čečehov, Dolná Trnávka, Dolná Ždaňa, Dolný Štál, Hliník nad Hronom, Chmiňany, Chminianska Nová Ves, Chminianske Jakubovany, Chrastné, Jarok, Kajaľ, Kľačany, Kráľovce, Kráľovičove Kračany, Krížovany, Kysak, Lehôtka pod Brehmi, Lúč na Ostrove, Ľudovítová, Macov, Medzev, Obišovce, Padáň, Pastuchov, Pata, Ploské, Podhorany, Poproč, Rokytovce, Sikenica, Solčany, Šalov, Štós, Topoľnica, Trebejov, Trnávka, Trnovec nad Váhom, Vajkovce, Veľká Paka, Veľké Zálužie, Veľký Kýr, Vieska, Výčapy-Opatovce, Zalužice, Zavar, Zbehy

5G pokrytie na vidieku dosiahlo už 273 obcí.

Kompletné pokrytie 5G sieťou prikladáme v podobe mapky.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.