Všetky tohtoročné iPhony majú ponúknuť 120Hz displej a 6G RAM

Modely, ktorých odhalenia by sme sa mali dočkať v septembri, majú mať spoločnú ProMotion technológiu aj ďalšie prvky.

iPhone 14, podobne ako minuloročná generácia, dorazí v 4 modeloch a všetky by podľa analytika Jeffa Pua mali ponúkať obnovovaciu frekvenciu displeja 120Hz pre plynulejšie zobrazovanie videí, či počas hrania hier a podobne.

Pokiaľ ide o kapacitu pamäte RAM, predchádzajúce odhady hovorili o 8GB, teraz Pu vyhlásenie aktualizoval s ohľadom na dodávateľský reťazec. Podľa nových informácií sa očakáva, že štvorica nových iPhonov bude mať k dispozícii o 2GB menej. Dôvodom majú byť náklady.

6GB RAM bude upgradom pre základné modely, v prípade iPhonu 14 Pro a Pro Max bude RAM identická s minuloročnými verziami.

zdroj: MacRumors

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.