Urobte radosť svojim blízkym – darčekom z iStores

Inšpirujte sa našimi tipmi a vyberte darček, ktorý si zamilujú.

V ponuke najväčšieho Apple Premium Resellera u nás nájdete vybrané produkty a doplnky k nim za akciové ceny. Napríklad iPhone 12 od 739 € alebo na splátky za 19 € mesačne. Najnovšiu modelovú generáciu Apple smartfónu, iPhone 13, môžete získať už od 839 € alebo so splátkami za 21 € mesačne.

Vašich blízkych určite potešíte aj niektorým z pestrej ponuky doplnkov. Či už ide o štýlový náramok k Apple Watch, puzdro na iPhone a iPad, alebo slúchadlá, nabíjačky a ďalšie produkty.

Pri nákupe môžete ušetriť aj vďaka vernostným bodom, ktoré v iStores zbierate a takisto aj s využitím výkupu starších zariadení.

Inšpirácie na darčeky si môžete prezrieť na webe iStores.

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.