Nový iPhone SE uvidíme pravdepodobne na jar

Prvý z eventov pod hlavičkou Apple by sa tento rok mohol venovať cenovo dostupnému iPhonu.

Zariadenie, ktoré plánuje značka predstaviť už v jeho tretej generácii by sa mohlo na “pódiu” objaviť v marci alebo apríli. Tieto mesiace sa spomínajú v novom reporte od Marka Gurmana z Bloombergu. Novinka má podľa neho disponovať podporou 5G a rýchlejším čipom.

Minulý rok sa v apríli konal event, na ktorom Apple predstavil AirTag, nový iPad Pro či 24-palcové iMacy s čipom M1. V keynote sa objavila aj druhá generácia Apple TV 4K a nové fialové varianty iPhonu 12.

iPhone SE 3 pravdepodobne nebude takisto jedinou novinkou plánovanou na jar. Mohli by sme vidieť predstavenie 27-palcového iMacu a high-end Mac mini s čipmi M1 Pro a M1 Max.

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.