Nový iPad Pro možno dostane bezdrôtové nabíjanie

Model 2022 by mal disponovať skleným logom na zadnom kryte, ktoré bude na tento účel slúžiť.

Túto možnosť spomenul v novom reporte Mark Gurman z Bloombergu. Dávnejšie sa objavili aj hypotézy o kompletne sklenom dizajne zadnej časti, no podľa názoru Filipeho Espósita z 9to5Mac, Apple možno túto verziu neponúkne.

Dôvodom majú byť obavy z príliš krehkého spracovania tejto časti iPadu Pro. Kompromisom by teda mohlo byť spomínané sklené logo, ktoré by stále umožňovalo nabíjanie bez potreby pripájania káblu. Zariadenie má dostať silnejšie magnety pre MagSafe a takisto by malo byť možné ho nabíjať touto technológiou rýchlejšie ako iPhone.

iPad so skleným jablkom na zadnom kryte je vo fáze prototypu a je teda možné, že ho Apple nakoniec v tejto podobe nepredstaví. Viaceré zdroje sa však zhodujú na tom, že bezdrôtové nabíjanie novinky by sa malo v nejakej forme na zariadení objaviť.

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.