Ďalší zdroj naznačuje vyššiu základnú kapacitu úložiska pre iPhone 14 Pro

Hypotézy o navýšení objemu na 256GB sa objavili už dávnejšie v súvislosti s vyššou cenou novinky. Teraz sa k nim pridáva aj TrendForce.

Analytická spoločnosť verí, že high-end iPhone tento rok ponúkne v základe vyššiu kapacitu oproti svojmu predchodcovi. Úložisko by tak malo narásť zo 128GB na 256GB. Väčšie úložisko už pri základnej konfigurácii sa javí ako logický krok v súvislosti s avizovaným zvýšením ceny. Nové iPhony 14 Pro a Pro Max majú podľa renomovaného analytika Ming-Chi Kua narásť približne o 15%.

TrendForce sa okrem veľkosti úložiska vyjadril aj k prognózam o novej RAM pre high-end modely Apple smartfónu. iPhony 14 Pro a Pro Max majú disponovať 6GB RAM ako aj minuloročná generácia, avšak má ísť o nový typ pamäte LPDDR5, ktorý bude rýchlejší.

zdroj: TrendForce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.