Apple už začal nahrávať virtuálnu prezentáciu nového iPhonu a Apple Watch

Chystané novinky, ktoré už netrpezlivo očkávame, majú doraziť o mesiac a podľa čerstvých informácií v Cupertine nezaháľajú.

Event, ktorý sa aj tento rok uskutoční vo virtuálnej podobe, má priniesť odhalenie iPhonu 14 a Apple Watch Series 8. Online formát podujatia umožňuje celú show nahrať vopred – naposledy to tak bolo aj minulý rok. Niektorí síce dúfali, že sa blížiace sa podujatie uskutoční s osobnou účasťou, avšak podľa informácií Bloombergu to tak nakoniec nebude.

Event s účasťou publika, i keď v obmedzenom počte, zorganizoval Apple naposledy v lete v rámci WWDC konferencie. Vtedy sa publikum zúčastnilo sledovania nahratej prezentácie a mohlo si vyskúšať v rámci nej odhalené novinky.

Tim Cook víta vývojárov na WWDC 2022

Pokiaľ ide o ďalšie eventy, ktoré Apple chystá, podľa Marka Gurmana z Bloombergu by túto jeseň mohli byť celkovo dva. Ten najbližší venovaný smartfónu a inteligentným hodinkám a druhý v poradí zameraný na Mac a iPad.

Zoznam noviniek, ktoré má Apple v zásobe, nie je najmenší, takže rozdelenie na dve podujatia, je zmysluplný. Okrem spomínaného iPhonu 14 a nových Apple Watch by to mal byť napríklad iPad Pro či druhá generácia AirPods Pro.

Na ktorú novinku ste zvedaví najviac vy?

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.