Aké sú nové iPady? Pozrite si prezentačné video od Apple

9 minútové video, štýlovo podobné tým z keynote prezentácií, predstavuje zariadenia a ich funkcie v kocke.

Ako prvý uvidíte iPad 10. generácie. Pozriete si tak zábery nového modelu v nových farbách a dizajne, dozviete sa o parametroch a funkciách. Od iPadu prechádza video k novému príslušenstvu Magic Keyboard Folio s väčším trackpadom.

Od nového základu prechádza video k novému iPadu Pro. Tu je dramaturgia videa v zásade totožná – prebehnete si hardvérové vlastnosti, nové funkcie a vylepšenia ako podpora pre Wi-fi 6E či hover funkcia pre Apple Pencil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.