Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #22 týždeň

Prinášame vám 22. tohtoročné pokračovanie dočasne zlacnených aplikácii pre iPhone, iPad a počítače Mac.

InfoGraphic and Poster Creato‪r – zadarmo (pôvodná cena 3,49€)

Ako už názov aplikácie prezrádza, pomocou aplikácie InfoGraphic and Poster Creato‪r môžete vytvoriť logá, letáky, infografiku…

Aplikácia je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

Street Kart Racing – 2,29€ (pôvodná cena 5,59€)

Staňte sa šampiónom motorkár v závodnej hre Street Kart Racing, avšak cesta na vrchol bude náročná. Žiadne výhovorky ani asistencie, len ozajstné pretekanie.

Starlight – Explore the Stars – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Premente váš iPhone alebo iPad na teleskop a pozorujte na nočnej oblohe aké hviezdy, planéty alebo súhvezdia sa vznášajú nad vami.

Forgotten Memories – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Forgotten Memories je hororová hra kombinujúca hádanky, survival prvky a boj o prežitie. V hre sa ocitnete v koži Rose Hawkinsovej, silnej nezávislej ženy, ktorá hľadá stratené dieťa…

Hra je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

Felix The Reape‪r – 1,09€ (pôvodná cena 4,49€)

Felix The Reaper je romantická humorná hra o živote a smrti, ale predovšetkým o riešení hlavolamov a prekonávaní prekážok.

Podivnou, ale sympatickou hlavnou postavou 3D rozprávkovej a dobrodružnej hry Felix the Reaper je tučný smrtiak Felix so slúchadlami na ušiach a so záľubou v tanci, ktorý pracuje na Ministerstve smrti. A má problém, veľký problém! On sa totiž, chlapec jeden nešťastný, zamiloval do Betty, ktorá pre zmenu pracuje pre konkurenčné Ministerstvo života. Tí dvaja tak majú svoj pohľad na svet úplne odlišný.

Hra je dostupná aj pre Mac s čipom M1.

Cosmic Frontline AR – zadarmo (pôvodná cena 3,49€)

Vesmírna vojna zúri ďalej! Pripravte sa na skvelú 3D grafiku a veľkolepé bojové lode. Cosmic Frontline AR je strategická hra s podporou rozšírenej reality. Vašou úlohu je kolonizovať vesmír a dobiť nepriateľské planéty. Zostavte svoju obrovskú flotilu vesmírnych lodí a pripravte sa na najväčšiu bitku, akú kedy galaxia zažila.

Hra Cosmic Frontline AR je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

Meganoid 2017 – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Možno na prvý pohľad sa zdá, že Meganoid 2017 je port staršej 8 bitovej hry, avšak berie si z nich len inšpiráciu. Vaša úloha je pomerne jasná. Prejsť a preskákať jednotlivé levely v časovom limite, pozbierať diamanty a výsledným skóre sa umiestniť čo najvyššie tabuľke.

Hra je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

Aces of the Luftwaffe Squadron – 2,99€ (pôvodná cena 7,99€)

Každý koniec je novým začiatkom. Keď sa už zdalo že vojna v Európe sa blíži ku koncu, tajné nemecké komando s názvom Aces of the Luftwaffe prekvapivo napadlo USA! Je Vašou povinnosťou obnoviť slobodu a mier. Prežite epický príbeh nad americkým pobrežím a mestami. Veľte svojej letke proti hrôzostrašným bojovým strojom nepriateľa.

Akčná hra Aces of the Luftwaffe Squadron vyšla aj vo verziach pre herné konzoly Xbox One, PS4 a Nintendo Switch a je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

Aces of the Luftwaffe Squadron - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #14 týždeň

Titan Quest HD – 3,99€ (pôvodná cena 9,99€)

Titani, bohovia pred bohmi, utiekli zo svojho večného väzenia, aby vyslali skazu na zem. V tomto zápase medzi novými a starými bohmi to nakoniec budú ľudský hrdinovia, kto rozhodne o osude ľudstva. V tejto RPG hre sa budete musieť prebojovať Antickým svetom a odhaliť tajomstvá potrebné k uväznenie starých bohov.

Titan Quest HD 600x147 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #13 týždeň

Zombie Night Terror – 2,29€ (pôvodná cena 6,99€)

V logickej hre Zombie Night Terror ovládnete hordu nemŕtvych. Cieľom je nakaziť zvyšok ľudskej populácie, úloha to však nie je vždy jednoduchá. Najmä vo chvíľach, keď čelíte rozzúreným mužom s brokovnicou. Kampaň je rozdelená do 40 lokácií, v ktorých vám bude prezentovaný príbeh.

Hra je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

SteamWorld Ques‪t – 5,49€ (pôvodná cena 12,99€)

V inovatívnej kartovej RPG hre SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech prevediete skupinu hrdinov krásne ručne maľovaným svetom. Priebežne si staviate svoj vlastný balíček kariet, ktorým potom porážate zástupy nepriateľov v intenzívnych bojoch na ťahy. Hra kombinuje prvky tradičných fantasy so steampunk robotmi pre nezabudnuteľný zážitok plný zábavy a nevšedného humoru.

Hra je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

TV Remote – zadarmo (pôvodná cena 3,49€)

Pomocou aplikácie TV Remote môžete ovládať LG a Samsung smart TV.

Aplikácia je dostupná aj pre počítače Mac.

Ninja Shadow : The Samurai War – zadarmo (pôvodná cena 5,49€)

Ninja Shadow je RPG hra, ktorá rozpráva príbeh o Chánovi, ktorý je nepochopený, podvedený a mučený a chce všetkých zničiť.

Hra je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

macOS

Desktop Stickers – 1,09€ (pôvodná cena 3,49€)

Nájdite si chvíľu a premýšľajte o tom, čo ste si dnes povedali, vaše myšlienky sú zdrojom vašich emócií a nálady. Pomocou aplikácie Desktop Sticker si môžete vytvoriť motivačné citáty a “nalepiť” si ich na pracovnú plochu.

Shadow Tactics – 3,99€ (pôvodná cena 42,99€)

V hre Shadow Tactics bude tvojou úlohou prevziať kontrolu na niekoľkými samurajmi a pokúsiť sa prekĺznuť medzi nepriateľmi. Vyber si svoj prístup pre infiltráciu veľkolepých hradov, kláštorov v zasnežených horách alebo táborov ukrytých v lesoch. Nastraž pasce, otráv svojich nepriateľov alebo sa kontaktu s nepriateľom celkom vyhni.

InstaPDF – zadarmo (pôvodná cena 12,99€)

Digitálny domov pre všetky vaše dokumenty. Pripojte sa k InstaPDF a získajte nástroje na úpravu dokumentov, úložisko, automatické zálohovanie, synchronizáciu s cloudom, zdieľanie dokumentov…

komentáre
  1. pri tychto aplikaciach pracujucich s pdf som vzdy premyslal aka je kompatibilita tych pdf a ci drzia standard
   skratka ci t oje pouzitelne oproti adobe apkam

   0
   0
   1. Na editovanie PDF dokumentu asi poriadna aplikacia nie je. Jedina, ako tak pouzitelna, aj ked sa s tym robi dost zle je Adobe Acrobat. A na editovanie metadat PDF dokumentu okrem Adobe Acrobat je pouzitelna snad jedna.

    1
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť