Skúšobná doba Apple TV+ sa opäť predlžuje

Apple znovu posunie termín ukončenia bezplatného trialu pre svoju streamovaciu platformu. Dokedy môžete jej obsah sledovať zadarmo?

Apple TV+ spustila svoj stream v novembri 2019 a od svojho vzniku bola dostupná na vyskúšanie pre zákazníkov, ktorí si kúpili niektoré z nových Apple zariadení. Trial mal pôvodne trvať presne dvanásť mesiacov, t.j. do novembra minulého roku.

Apple však mesiac pred vypršaním lehoty oznámil, že skúšobné obdobie všetkým predĺži do januára 2021. Najnovšie to vyzerá, že v Cupertine sa opäť raz rozhodli pre zmenu a trial pobeží až do konca júla.

Tí, ktorým má odber vypršať kedykoľvek v období od januára do júna získajú predĺženie prístupu bezplatne. Zákazníci, ktorí si Apple TV+ platia, získajú podľa zistení 9to5Mac kredit 4,99 € za každý mesiac do júla. Ak patríte medzi odberateľov, ktorí spĺňajú podmienky, mali by ste v nasledujúcich týždňoch obdržať e-mail s informáciami o predĺžení.

Rozšírenie skúšobného obdobia dáva Apple viac času prezentovať svoju tvorbu a posilniť tak svoju divácku základňu. Katalóg seriálov, filmov a dokumentov sa zatiaľ čo do rozsahu nedá porovnávať s inými konkurenčnými službami, no Apple postupne pridáva nové formáty a zároveň prichádzajú aj pokračovania tých, ktoré stáli pri vzniku platformy.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.