Nový iPad Mini má dostať tenšie okraje, USB-C či Touch ID v Power tlačidle

Leaker Jon Prosser má nový web a s ním aj info o chystanom update jedného z Apple tabletov.

Na svojom novom webe Front Page Tech priniesol rendery údajne vychádzajúce z nákresov a CAD súborov či dokonca reálnych záberov iPadu mini.

Novinka by podľa Prossera mala mať tenšie okraje po obvode displeja a  na prednej strane by malo absentovať tlačidlo Domov. Touch ID sa má presunúť do Power buttonu, podobne ako to je v prípade najnovšej generácie iPadu Air. V tomto sa leaker zhoduje s názorom Marka GurmanaBloombergu. Prosser ešte dopĺňa, že nový iPad má dostať USB-C port, ktorý nahradí Lightning a takisto výrazne vylepšené reproduktory. Novinku bude poháňať čip A14 s podporou 5G a kompatibilitou pre novú Apple Pencil.

 

Aktualizovaný iPad Mini by mal Apple predstaviť koncom roka v trojica farebných prevedení – čiernom, striebornom a zlatom.

zdroj: Frontpage Tech

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.