Nový iPad Mini má dostať tenšie okraje, USB-C či Touch ID v Power tlačidle

Leaker Jon Prosser má nový web a s ním aj info o chystanom update jedného z Apple tabletov.

Na svojom novom webe Front Page Tech priniesol rendery údajne vychádzajúce z nákresov a CAD súborov či dokonca reálnych záberov iPadu mini.

Novinka by podľa Prossera mala mať tenšie okraje po obvode displeja a  na prednej strane by malo absentovať tlačidlo Domov. Touch ID sa má presunúť do Power buttonu, podobne ako to je v prípade najnovšej generácie iPadu Air. V tomto sa leaker zhoduje s názorom Marka GurmanaBloombergu. Prosser ešte dopĺňa, že nový iPad má dostať USB-C port, ktorý nahradí Lightning a takisto výrazne vylepšené reproduktory. Novinku bude poháňať čip A14 s podporou 5G a kompatibilitou pre novú Apple Pencil.

 

Aktualizovaný iPad Mini by mal Apple predstaviť koncom roka v trojica farebných prevedení – čiernom, striebornom a zlatom.

zdroj: Frontpage Tech

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.