Novinky z Apple TV+: Trailery komediálneho Trying aj hudobného dokumentu 1971

Stream Apple pripomína svoju rozrastajúcu sa ponuku dvojicou nových upútavok.

Trying sa na obrazovky Apple TV+ vráti už 21. mája druhou sériou. Ústrednou dvojicou ostáva Nikki a Jason, ktorí túžia po dieťati. Slovo v tom celom však majú aj ich svojskí priatelia, príbuzní a životy v chaose.

Druhou, o niečo čerstvejšou novinkou s rovnakým dátumom premiéry je hudobný dokument s titulom 1971: The Year That Music Changed. Ako už názov napovedá, pozrieme sa v ňom do obdobia, kedy sa hudba a jej tvorcovia podieľali na spoločenskom dianí. Tešiť sa môžete na hviezdy ako Rolling Stones, Arethu Franklin, Boba Marleyho, Marvina Gayea, The Who či Lou Reeda.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.