Nové AirPods Pro má Apple predstaviť v druhej polovici budúceho roku

Tretí štvrťrok 2022 je ešte ďaleko, no už teraz sa o ňom hovorí ako o potenciálnom termíne na premiéru novej generácie obľúbených slúchadiel od Apple.

Nové info k high-end verzii bezdrôtových slúchadiel údajne pochádza od zdrojov z prostredia dodávateľov Apple. Prípravu AirPods Pro 2 avizovali v minulosti aj renomované mená ako Mark GurmanBloombergu či Ming-Chi Kuo, ani jeden však vtedy nespomenul presnejší termín predstavenia.

Novinka by podľa leakera, ktorý vystupuje pod prezývkou FronTron doraziť v spomínanom treťom kvartáli, čo je obdobie od júla do októbra. Dizajnovo by mali slúchadlá prejsť viacerými zmenami, odhaduje sa napríklad odstránenie stoniek pre kompaktnejšie rozmery.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.