Majitelia iPhonov v roku 2020 minuli v App Store priemerne 138 dolárov

Nový prieskum od Sensor Tower ukazuje, že na prémiový obsah a nákupy v apkách dali používatelia v USA o 38% viac ako rok predtým.

Celkovo bol rok 2020 rekordným z pohľadu tržieb v App Store. Výrazný rast zaznamenali najmä hry ako obľúbená forma trávenia času počas lockdownov. Oproti roku 2019 narástol tento segment o 43 percent, priemerne tak Američan s iPhonom minul na hry takmer 77 dolárov. Najobľúbenejšie boli puzzle. Po hrách sa darilo najviac aj kategórii orientovanej na zábavu ako takú. Rast nebol záležitosťou iba USA, ale reflektoval celosvetový trend zapríčinený pandémiou a jej sprievodnými javmi.

 

zdroj: Sensor Tower

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.