LG údajne bude s Apple pracovať na vývoji skladacích displejov

Nová správa od DigiTimes informuje o kontrakte medzi dvomi spoločnosťami, ktorý sa týka nového dizajnu.

Portál uviedol, že LG Display bude Apple pomáhať pri vývoji skladacieho OLED panelu pre displej nového iPhonu. Následne by mala prísť produkčná fáza s masovou výrobou.

V minulosti sa hovorilo o Samsungu ako o možnom partnerovi pe vývoj skladacieho displeju. Juhokórejská značka mala Apple poskytnúť zásoby vzorkov pre testovanie počas minulého roku.

Nová informácia o LG tak kontrastuje s predchádzajúcim vývojom okolo skladacieho displeja. Doteraz však Apple využíval OLED komponenty pre svoje smartfóny od oboch firiem. Je teda možné, že bude v tomto duchu pokračovať aj pri novom type displeja.

Skladací iPhone so 7-palcovým displejom a podporou pre Apple Pencil by sa mohol podľa prognózy analytickej firmy Omdia objaviť do roku 2023. Výskum možností skladacieho displeja Cupertino skúma už päť rokov. Pribúdajúci počet noviniek môže naznačovať, že sa projekt posúva do ďalšej fázy.

zdroj: DigiTimes

komentár
  1. To je vynikajúca správa. Potrebujeme ešte väčšie a ťažšie lopaty ako máme teraz, vynikajúco sa to bude nosiť vo vrecku nohavíc.

    1
    1
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.