iPhone SE 3 vstupuje do výroby

Predstavenie novinky je očakávané začiatkom budúceho roku.

V poradí už tretia generácia súčasného nástupcu obľúbeného SE je v testovacej fáze a dodávatelia Apple sa pripravujú na sériovú výrobu. Informácie o skúšobnej produkcii sa objavili na portály MyDrivers.

Nový smartfón by mal Apple odhaliť koncom marca. Tretí iPhone SE bude v porovnaní s minuloročnou generáciou identický po dizajnovej stránke, s tlačidlo Domov a Touch ID senzorom, ktorý bude v ňom ukrytý.

Uhlopriečka takisto ostane bez zmeny na hodnote 4,7-palce. Čo je však dôležité, pod povrchom sa má nachádzať rýchlejší čip A15 a takisto výkonnejší fotoaparát.

iPhone SE je populárnou voľbou najmä vďaka svojej cenovej dostupnosti a kompaktnejším rozmerom v porovnaní s vlajkovými modelmi.

zdroj: MyDrivers

komentáre
  1. Prve SE vyslo v 2016 s A9 a druhe 2020 s A13. Takze tretie by som ocakaval tak v roku 2024 s cipom A17, ak dodrzi Apple postupnost vydavania.

    4
    3
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.