iPhone priniesol Apple v uplynulom štvrťroku dvojciferný rast

Značka zaznamenala veľké množstvo ľudí, ktorí na zariadenie buď prešli z inej platformy alebo si kúpili nový model.

V treťom kvartáli tak počet majiteľov Apple smartfónu narástol o dvojicerné číslo. Šéf Apple Tim Cook uviedol, že šlo zároveň o tretí štvrťrok, ktorý priniesol najviac upgradov v histórii značky. Obzvlášť sa v predajoch darilo high-end modelom iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max.

Apple sa aj s ohľadom na nové čísla, pozerá na budúcnosť iPhonu optimisticky. Dôvodom je aj 5G. Technológia je v smartfónoch stále vo svojich začiatkoch a podľa Cooka existuje v tejto oblasti veľký potenciál pre rast.

Pokiaľ ide o príjmy, používatelia iPhonu, ktorí si buď zariadenie kúpili prvýkrát alebo prešli na novší model, priniesli značke dohromady zisk takmer 40 miliárd dolárov.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.