iOS 14 si už nainštalovalo 90% používateľov

Najnovší operačný systém má za menej ako sedem mesiacov na svojom zariadení drvivá väčšina ľudí s iPhonom či iPadom.

Nový prieskum vznikol vďaka trackeru pre inštaláciu iOS 14 od Mixpanel. Ešte vo februári Apple uviedol, že nový systém beží na 86% všetkých zariadení, ktoré nie sú staršie ako štyri roky. Za obdobie niečo vyše mesiaca teda miera inštalácií narástla o 4% a dosiahla tak hranicu 90%.

iOS 14 Apple vydal v septembri minulého roku a predstavoval výrazný update pre platformu. Veľkou novinkou boli widgety a aktualizovaná podoba domovskej obrazovky, knižnica s aplikáciami ako aj ďalšie zmeny. V závere roka sa nový iOS dostal na úroveň 72% všetkých aktívnych iPhonov, čo jednoznačne poukazovalo na nadšenie a zvedavosť používateľov na nový systém.

zdroj: Mixpanel

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.