HBO Max bude od októbra dostupná v Európe. Kedy sa jej dočkáme u nás?

Streamovacia služba, ktorú spoločnost WarnerMedia spustila v USA minulý rok v máji. Teraz prichádza aj do ďalších lokalít.

Plány na expanziu potvrdila samotná stanica HBO pre magazín Variety. Na začiatok má byť stream k dispozícii pre divákov v Škandinávii, Španielsku a Andore.

Budúci rok by mali túto skupinu rozšíriť Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Maďarsko, Moldavsko, Čierna Hora, Severné Macedónsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovinsko a aj Slovensko.

Ceny a plány predplatného budú zverejnené pre oficiálnym spustením. Služba ponúkne okrem pôvodnej tvorby HBO aj tituly Warner Bros., DC či Cartoon Network.

zdroj: Variety

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.