Budúcoročné iPhony Pro dostanú kameru v displeji

High-end modely iPhonu 14, ktorých predstavenie sa očakáva v roku 2022 budú podľa nových informácií disponovať novým dizajnom fotoaparátu.

Zmena sa podľa portálu The Elec dotkne iPhonu 14 Pro a iPhonu 14 Pro Max. Dizajn s vyrazenou dierou v displeji uvoľní priestor v súčasnosti obsadený výrezom a nové obrazovky tak budú mať viac priestoru. Ide o dizajn, ktorý už niekoľko rokov ponúkajú Android smartfóny. 

Zvyšné dva modely iPhonu budú naďalej disponovať výrezom. Tieto varianty budú mať uhlopriečku 6,1 a 6,7 palca, z lineupu by mal vypadnúť iPhone mini.

Očakávaná nová generácia Apple smartfónu bude ponúkať 120Hz frekvenciu obnovovania, ktorú majú už súčasné modely iPhone 13 Pro.

zdroj: The Elec

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.