Budúcoročné iPhony Pro dostanú kameru v displeji

High-end modely iPhonu 14, ktorých predstavenie sa očakáva v roku 2022 budú podľa nových informácií disponovať novým dizajnom fotoaparátu.

Zmena sa podľa portálu The Elec dotkne iPhonu 14 Pro a iPhonu 14 Pro Max. Dizajn s vyrazenou dierou v displeji uvoľní priestor v súčasnosti obsadený výrezom a nové obrazovky tak budú mať viac priestoru. Ide o dizajn, ktorý už niekoľko rokov ponúkajú Android smartfóny. 

Zvyšné dva modely iPhonu budú naďalej disponovať výrezom. Tieto varianty budú mať uhlopriečku 6,1 a 6,7 palca, z lineupu by mal vypadnúť iPhone mini.

Očakávaná nová generácia Apple smartfónu bude ponúkať 120Hz frekvenciu obnovovania, ktorú majú už súčasné modely iPhone 13 Pro.

zdroj: The Elec

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.