Budú takto vyzerať nové AirPods?

Na internete sa objavili rendery slúchadiel, ktoré majú znázorňovať podobu očakávanej tretej generácie AirPods.

Bezdrôtové slúchadlá Apple by sa tak mali dizajnovo priblížiť svojmu príbuznému s prívlastkom Pro. Vďaka kratšej stopke, ktorú vidno na vizuáloch, by novinka mohla doraziť aj v menšom puzdre.

Nové info priniesol portál Gizmochina, ktorý tvrdí, že materiály pochádzajú z reťazca dodávateľov. To, že by sa nové slúchadlá mali podobať na AirPods Pro sedí s dávnejšími tvrdeniami Bloombergu. Prémiové funkcie ako aktívne potláčanie ruchov (ANC – Active Noise Cancellation) však tretia generácia Airpods pravdepodobne ponúkať nebude.

Nedávno sa objavilo aj info o blížiacom sa evente, ktorý Apple údajne chystá 23. marca. V rámci neho by sme sa teoreticky mohli dočkať predstavenia aj ďalších noviniek ako AirTags či nové iPady.

zdroj: Gizmochina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.