Apple prezentuje iPad Pro v novom spote

Video ukazuje všestrannosť, prenosnosť a predovšetkým výkon nového tabletu s čipom M1.

Ako kulisa reklamného videa je použitá pieseň Part of Your World z muzikálu The Little Mermaid. V ňom vidíme ľudí v rôznych situáciách, ktorí túžia po slobode, ktorú v rámci pracovného procesu môže ponúknuť iPad. Hlavná postava si napríklad užíva príjemné počasie pri práci v parku zatiaľ čo ostatní účastníci skupinového videohovoru frustrovane mávajú zo svojich kancelárií.

Reklama na YouTube pribudla 4. júna, no nie je zaradená medzi výsledkami vyhľadávania, takže sa zobrazí iba, ak máte odkaz. Nie je jasné, prečo sa Apple rozhodol pre takýto postup a či spot postupom času uverejní.

zdroj: Apple

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.