Toto si naštudujte – výhodné zľavy pre študentov a učiteľov v iStores!

Motivácia k lepším výsledkom je základ a tak najväčší Apple Premium Reseller u nás a v Česku prichádza s novou ponukou.

Tá zaujme špeciálne všetkých študentov ale aj učiteľov. Vybrané Macy sú k dispozícii so študentskou zľavou 10 %, iPad už od 339 € a na ostatné modely Apple tabletu je tu zľava 6%, Najnovší iPad (2020) tak môžete získať už od 18 € mesačne. Samozrejme všetko je možné nakúpiť aj na splátky bez navýšenia.

Akcia platí už len do 31. 10. 2020! Podrobné info nájdete na stránkach iStores.

Okrem toho nájdete v eshope aj čerstvú novinku z minulého mesiaca, ktorá si určite zaslúži pozornosť – iPad Air s výkonným čipom A14 Bionic a výrazne osvieženým dizajnom, inšpirovaným iPadom Pro.

zdroj: iStores

komentár
  1. MacBook Pro od 2139€, to je fakt študentská cena. Lacnejšie akože nemajú dostupné. teda predpokladám že do konca akcie nebudú dostupné.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.