TestFlight dostal novú iOS ikonku

Redizajn symbolu je prepracovanejší a so zaujímavým detailom.

Podobne ako v prípade predchodcu, dominuje aj novej ikonky prvok vrtule, ktorá ale po novom ukrýva odkaz na aplikácie – prostredníctvom dlaždíc v pohybe. Nové spracovanie tak pekne prepája symbol s tým, čo ikonka reprezentuje, keďže TestFlight slúži vývojárom pre vydávanie betaverzií ich apiek na testovanie a prípravu na ostré spustenie.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.