Takto by mohol vyzerať iPhone 9

cover macblog 17 - Takto by mohol vyzerať iPhone 9

Najnovšie rendery od OnLeaks vychádzajú z dizajnu, ktorý je nám známy z osmičkového iPhonu – s dvomi optickými zmenami.

Zadná stena by podľa vizuálov mala mať vzhľad namrznutého skla namiesto lesklej čiernej, čo by bolo bližšie iPhone 11 Pro. Pozícia loga takisto vychádza z najnovšej rady iPhonov.

Inak renderové vizuálizácie prezentujú zariadenie, ktoré identicky pripomína iPhone 8. Nový “ľudový” iPhone by tak mal byť v podstate iPhone 8 s A13 čipom a bez 3D Touch.

body 3 80x45 - Takto by mohol vyzerať iPhone 9 body2 1 80x45 - Takto by mohol vyzerať iPhone 9 body3 80x45 - Takto by mohol vyzerať iPhone 9

Nový smartfón má byť nástupcom obľúbeného SE. Aj preto sa mu už dlhšie hovorí SE2. Nie je však jasné ako finálny produkt Apple pomenuje. Logickou voľbou by bolo skôr číslo 9, keďže novinka sa zaradí medzi iPhone 8 a iPhone X.

Zariadenie ponúkne lepšie parametre ako iPhone 8 no zároveň nebude mať takmer bezokrajový displej, ktorým disponuje Xkový iPhone. Podľa renomovaného analytika Ming-Chi Kua by novinka mala začínať s cenou na 399 dolároch a ponúknuť dve verzie – 64 a 128 GB.

Nový iPhone 9 si môžete prezrieť aj v pohybe:

komentárov
  1. Pekne retro,
    ja chapem, ze to je akoze low-cost. No aj najlacnejsie ťamťungy za 150 maju bezokrajovy display s vyrezom ala ipX. To fakt  je ten epl taka socka aby nevydal za 4 kila nieco (aspon vizualne) modernejsie?

    Uz nech presedlaju na automobilovy priemysel, zacnu vyrabat TV a pracky. Lebo ju to desna nuda (riesime odtien bielej a polohu loga? fakt?)

  2. V dobe, keď vraj chcú znovuobjaviť pôvodný hranatý dizajn, nástupcu posledného telefónu s týmto dizajnom takto sprasia 🤦‍♂️🙄

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.