Strava pre iOS pridáva integráciu s HealthKitom

Aplikácia pre iOS prepojenie s natívnou apkou Zdravie už nejaký čas obsahuje, teraz však môžete svoje výsledky zaznamenané v rámci HealthKit importovať do Stravy.

Jej používatelia sa doteraz obracali najmä na produkty tretích strán – spomeňme napríklad Healthfit. Vďaka týmto riešeniam mohli športové výkony prenášať medzi Zdravím a Stravou. Healthfit exportoval z Apple Watch databázy vo formáte FIT – obľúbenom vo viacerých fitness apkách. To však už nebude naďalej potrebné. Vývojári Stravy všetko zjednodušili a priamo do svojho produktu pridali možnosť prenosu informácií zo Zdravia. Ako to funguje?

V rámci vášho profilu v Strave ťuknite na Settings. Následne zvoľte Applications, Services and Devices. Zvoľte apku Zdravie. Stačí vybrať príslušný tréning a nahrať ho do Stravy.

A čo vy? Používate aplikáciu Strava?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.