Štart veľkofilmu Greyhound Apple vyšiel

Novinka Toma Hanksa má za sebou úspešnú premiéru na Apple TV+.

Príbeh z obdobia druhej svetovej vojny si na platforme pozrelo viac ľudí ako ktorýkoľvek iný titul z katalógu Apple TV+. Dokonca podľa oficiálnych správ sa dajú čísla porovnať s návštevnosťou letnej kinopremiéry. Tá sa s ohľadom na súčasnú situáciu samozrejme nekonala a tak Greyhound zakotvil na Apple streame.

Kalifornské jablko práva na film kúpilo za 70 miliónov dolárov a film sa tak stal prvým projektom Toma Hanksa, ktorý vynechal kino a predstavil sa rovno v streamovanej podobe.

Zaujímavosťou na záver je aj fakt, že sa Apple zjavne podarilo pritiahnuť slušnú základňu nových divákov. Až tridsať percent ľudí, ktorí si film na Apple TV+ pozreli, využili službu prvýkrát.

O filme

Greyhound je príbehom námorného veterána, kapitána Ernesta Krausea, ktorý velí konvoju lodí v Atlantiku a musí bojovať s neviditeľným nepriateľom – nemeckými ponorkami. Film nájdete v ponuke Apple TV+.

zdroj: Deadline

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.