Spotify spustil Premium pre dvoch

Nové predplatné umožní neobmedzené počúvanie hudby pre dvojice pod jednou strechou.

Duo, ako sa nový plán volá, vychádza s 7,99 € mesačne, čo  je o 2 € viac ako pri bežnom Premium pláne (a o euro menej ako pri Family predplatnom pre 6 ľudí). Služba vyžaduje potvrdenie adresy počas prihlasovania a platby rieši osoba, ktorá predplatné aktivuje – obdobne ako pri Family predplatnom.

Nový typ Premium účtu ponúka aj exkluzívny playlist Duo Mix, ktorý ako správne tušíte, ponúkne priebežne aktualizovaný zoznam skladieb, ktoré obaja poslucháči vyhľadávajú. Playlist má dve verzie – Calm a Upbeat, podľa toho, na aké tempo máte práve náladu. Playlisty je možné aj vytvárať aj vzájomne zdieľať cez Shared Playlists.

Ak vás Duo oslovilo, môžete naň prejsť z existujúceho sólo Premium účtu bez toho, aby ste stratili svoje pôvodné nastavenia a históriu.

Viac o novom predplatnom nájdete na webe Spotify.

zdroj: Spotify

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aplikácie optimalizované pre Macy s M1 (aktualizácia)

Apple minulý mesiac predstavil prvý z čipov pre svoje počítače a spolu s ním trojicu nových zariadení. Nové produkty predstavujú zároveň výzvu pre vývojárov, aby prispôsobili svoj softvér novej architektúre. Prinášame prehľad aktuálne optimalizovaných aplikácií.