Prvé zábery nových obalov pre iPad Pro: Kamera ako pri iPhone

Ben Geskin, známy lovec leakov, na svojom Twitteri zverejnil fotky obalov, ktoré podľa neho patria k pripravovanému iPadu Pro pre rok 2020.

Vidno na nich štvorcový výsek pre výstup fotoaparátu, čo dáva veľkú šancu na to, že nový tablet bude dispnovať technikou, ktorá vychádza z aktuálnych modelov iPhonu. Vidno aj otvor pre mikrofón a takisto medzery pre standby tlačidlo a USB-C vstup.

Či ide o obaly navrhnuté práve pre očakávaný update Pro tabletu od Apple, nie je v tejto chvíli možné s istotou povedať. V minulosti sa už objavili aj makety zariadenia, ktoré disponovali trojicou šošoviek fotoaparátu. Či však boli v prípade kamery presné, nie je zatiaľ isté. Ostáva si počkať na ďalšie info.

Ming-Chi Kuo, renomovaný analytik Apple, verí, že sa v novom iPade Pro dočkáme okrem vylepšeného Face ID, čipu A14X aj zadného fotoaparátu s time-of-flight funkcionalitou.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.