Predaj iPhone 12 by podľa operátorov z Taiwanu mohol byť rekordný

Tohtoročné modely Apple smartfónu môžu zaznamenať najsilnejšie predaje od roku 2014.

V tom čase bol totiž predstavený iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Silný dopyt, ktorý podľa Economic Daily News avizujú taiwanskí operátori, sa prejavuje aj v dodávateľskom reťazci. Foxconn aj Pegatron už svojim zamestnancom na skladacích linkách ponúkajú bonusy, aby držali krok s dopytom.

Predpredaj iPhone 12 a iPhone 12 Pro začína už v piatok, nasledovať budú kompaktný iPhone 12 miniiPhone 12 Pro Max od 6. novembra. Práve na Taiwane sa kapacity predobjednávok zaplnili za 45 minút, podobne rýchlo to šlo v USA.

Rekordný iPhone 6 priniesol Apple rekord v objeme takmer 136 miliónov kusov za prvý polrok od predstavenia. Zariadenie za tento úspech vďačilo okrem iného aj veľkému 4,7 palcovému (resp. 5,5 palcovému pri iPhone 6 Plus).

zdroj: Economic Daily News

komentár
  1. Ahoj…dá sa nejako zatieniť magnet na zadnej strane mobilu?? Chcel som meniť namiesto osmičky ale robím v strojárstve a tam nie je núdza a malinké čiastočky zinku, kvôli ktorým už nenosím ani púzdro s magnetom lebo sa mi tie šponky stále prilepili a mal som ich niekedy aj vo vrecku..hm

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aplikácie optimalizované pre Macy s M1 (aktualizácia)

Apple minulý mesiac predstavil prvý z čipov pre svoje počítače a spolu s ním trojicu nových zariadení. Nové produkty predstavujú zároveň výzvu pre vývojárov, aby prispôsobili svoj softvér novej architektúre. Prinášame prehľad aktuálne optimalizovaných aplikácií.