Pixelmator Photo 1.3 prináša dávkové úpravy či menu pre skratky

Update populárnej iPad apky pre úpravu fotografií prináše niekoľko užitočných noviniek a vylepšení, ktoré vám pomôžu pri práci.

Do Pixelmatoru pribudli skratky, ktoré môžete aktivovať pomocou touch and hold gesta. Novinka prináša viacero funkcií, ktoré robia Pixelmator Photo ešte výkonnejší. Napríklad pri dlhšom ťuknutí na fotku v rámci knižnice sa vám zobrazí menu s možnosťami pre zdieľanie, duplikovanie či vymazanie fotky.

Takisto je možné pomocou skratiek kopírovať a prilepiť úpravy medzi viacerými fotkami či aplikovať dávkové zmeny z knižníc Photos či Files.

Takisto prešli vylepšením aj nástroje pre úpravu farebnosti. Po novom je možná tvorba vlastných presetov pre ladenie farieb a ich spájaním do kolekcie ako aj ich radenie podľa vlastných preferencií.

Vylepšené dávkové úpravy ponúkajú označovanie obľúbených postupov a ich aplikovanie vo Photos a Files. Novinkou je aj fukcia Accent Color, vďaka ktorej si zvolíte farbu ovládacích prvkov v aplikácii (napr. buttony či iné prvky).

Pixelmator Photo nájdete na App Store. Nová verzia je bezplatnou aktualizáciou pre majiteľov predošlých verzií. Inak stojí apka 5,49€.

zdroj: Pixelmator

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?