Nakupuj online z pohodlia domova a získaj od iStores odmenu v hodnote až 50 €

online nakup 800x419 - Nakupuj online z pohodlia domova a získaj od iStores odmenu v hodnote až 50 €

Predajne iStores v nákupných centrách na Slovensku sú síce zavreté, ale online obchod iStores.sk je dobre zásobený a plne k dispozícii doručiť bezpečne objednávky zákazníkom priamo domov. Skvelou správou je, že teraz prichádza aj s akciou, počas ktorej zákazník, ktorý nakúpi v online predajni tovar v hodnote nad 500 €, získa darčekovú poukážku. Pri nákupe nad 500 € je to darčeková poukážka v hodnote 25 € a pri nákupe nad 1 000 € dokonca až 50 €. Doprava objednávok v hodnote nad 50 € je zadarmo.

poukazky 680x420 - Nakupuj online z pohodlia domova a získaj od iStores odmenu v hodnote až 50 €

Navyše stále prebieha obľúbená akcia na nákup iPadov – v tomto období môžeš kúpiť vybrané modely iPadov na výhodné splátky bez navýšenia a akontácie už od 19 € mesačne.

K vybraným produktom Apple môžeš stále získať aj AppleTV+ plnú originálnych relácií a filmov na jeden rok úplne zadarmo.

Akciová ponuka splátok bez navýšenia je časovo limitovaná.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.