Mac mini s iPod nabíjačkou? Prototyp Apple z archívu

Niekdajší prototyp zachytávajú zábery, na ktorých vidno, ako malo zariadenie vyzerať.

Na Twitteri sa o ne podelil DongleBookPro. Fotografie Mac mini prvej generácie s nabíjaním cez 30-pin rozhranie. To sa nachádza v rámci výseku vo vrchnej časti Macu. Do slotu mal byť umiestnený iPod nano.

Inak ide o prakticky rovnaký typ Mac mini ako ten, ktorý Apple predstavil pred pätnástimi rokmi. 30-pin konektor si však cestu do počítačov nikdy nenašiel. Pre spojenie s iPodom bol potrebný ešte kábel. Je preto zaujímavé vidieť, že Apple zvažoval aj priamočiarejšie riešenie ešte v roku 2005.

Prototyp, podobne ako mnoho iných (nehovoriac už o patentoch), Apple interne stopol a tak sa na verejnosť dostal až teraz.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.