Logitech predstavil nové nabíjacie produkty

Obľúbená značka hardvérového príslušenstva má viacero noviniek. 

Bezdrôtový Logitech POWERED 3 v 1 Dock za 129,99 $ dokáže paralelne nabíjať iPhone, AirPods aj Apple Watch a vďaka kompaktným rozmerom bez problémov vojde na váš pracovný stôl či dokonca nočný stolík. Všetky tri Apple zariadenia, ktoré mnoho z nás využíva denne, môžete s jeho pomocou nabiť súčasne.

Okrem tejto novinky Logitech predstavil aj stojan POWERED Wireless Charging Stand za 59,99 $, ktorý vám umožní telefón súčasne nabíjať aj používať.

  

Treťou novinkou je POWERED Wireless Charging Pad za 39,,99 $. Táto podložka umožňuje bezdrôtové nabíjanie. Na výber máte štyri farebné prevedenia.

Všetky tri produkty majú Qi certifikát a podporujú 7,5 W nabíjanie. Pred prehriatím ochránia vaše zariadenie zabudované senzory. Aktuálne sú novinky dostupné pre USA a Kanadu a dá sa očakávať, že časom pribudnú aj v ostatných eshopoch.

zdroj: Logitech

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.