Je tu tretia developer beta k 13.3.1

Apple vydal novú testovaciu verziu svojich iOS a iPadOS 13.3.1 pre developerov.

Aktualizácia je dostupná na testovanie vývojármi. Prichádza týždeň po predošlej verzii a vyše mesiac po vydaní iOS 13.3.

Beta obsahuje okrem opráv známych chýb aj možnosť vypnúť U1 čip v najnovších iPhonoch pomocou Networking & Wireless. Funkcia sa nachádza v nastaveniach v rámci sekcie Privacy / Location Services. Po aktivovaní sa vypnú lokalizáciu pre Bluetooth, Wi-Fi a Ultra Wideband.

Túto možnosť Apple pridalo po tom, čo sa objavilo info o tom, že jedenástkové iPhony pokračujú v zázname o pohybe používateľa aj vtedy, keď si ľudia túto možnosť vypli. Okrem toho pribudlo aj tlačidlo Play Again v rámci apky TV. Drobnosť, ktorá umožňuje opätovne prehrať videný obsah.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.