Je čas na nový iPad

Najlepší čas na kúpu nového iPadu je práve teraz. Vyber si v iStores jeden z vybraných iPadov na splátky bez akontácie a navýšenia už od 19 € mesačne a k nemu doplnky, ktoré z neho urobia ešte šikovnejšieho a praktickejšieho pomocníka.

Tvor, uč sa, pracuj a hraj sa. Nezáleží na tom, ktorý iPad si vyberieš. Vždy totiž dostaneš výkon a prenosnosť, akú očakávaš od počítača, a praktickosť, akú ponúka len iPad. 

S väčším, 10,2-palcovým displejom Retina, podporou pre Smart KeyboardApple Pencil a prekvapivo výkonným iPadOS je najobľúbenejší iPad teraz už od 19 € mesačne lepší než kedykoľvek predtým. iPad mini už od 23 € mesačne klame telom. Skrýva totiž výkon, ktorý ťa naozaj dostane. Tenký a ľahký iPad Air už od 28 € mesačne je pripravený zvládnuť každú úlohu. iPad Pro už od 43 € mesačne dokáže to, čo počítač. A mnoho ďalších vecí, ktoré žiadny počítač nedokáže. A navyše všetky iPady fungujú presne ako iPhone, takže ich vieš ihneď používať.

Či chceš iPad na zábavu, vzdelávanie, prácu alebo maľovanie, na doma alebo na každodenné nosenie so sebou, v predajniach iStores ti radi a ochotne poradia zvoliť si ten správny. Každý si vyberie.  

K vybraným produktom Apple môžeš stále získať aj AppleTV+ plnú originálnych relácií a filmov na jeden rok úplne zadarmo.

Akciová ponuka iPad na splátky je časovo limitovaná a platí vo všetkých predajniach iStores na Slovensku a v e-shope istores.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť