Je čas na nový iPad

Najlepší čas na kúpu nového iPadu je práve teraz. Vyber si v iStores jeden z vybraných iPadov na splátky bez akontácie a navýšenia už od 19 € mesačne a k nemu doplnky, ktoré z neho urobia ešte šikovnejšieho a praktickejšieho pomocníka.

Tvor, uč sa, pracuj a hraj sa. Nezáleží na tom, ktorý iPad si vyberieš. Vždy totiž dostaneš výkon a prenosnosť, akú očakávaš od počítača, a praktickosť, akú ponúka len iPad. 

S väčším, 10,2-palcovým displejom Retina, podporou pre Smart KeyboardApple Pencil a prekvapivo výkonným iPadOS je najobľúbenejší iPad teraz už od 19 € mesačne lepší než kedykoľvek predtým. iPad mini už od 23 € mesačne klame telom. Skrýva totiž výkon, ktorý ťa naozaj dostane. Tenký a ľahký iPad Air už od 28 € mesačne je pripravený zvládnuť každú úlohu. iPad Pro už od 43 € mesačne dokáže to, čo počítač. A mnoho ďalších vecí, ktoré žiadny počítač nedokáže. A navyše všetky iPady fungujú presne ako iPhone, takže ich vieš ihneď používať.

Či chceš iPad na zábavu, vzdelávanie, prácu alebo maľovanie, na doma alebo na každodenné nosenie so sebou, v predajniach iStores ti radi a ochotne poradia zvoliť si ten správny. Každý si vyberie.  

K vybraným produktom Apple môžeš stále získať aj AppleTV+ plnú originálnych relácií a filmov na jeden rok úplne zadarmo.

Akciová ponuka iPad na splátky je časovo limitovaná a platí vo všetkých predajniach iStores na Slovensku a v e-shope istores.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?