iPhone 12 má problémy s výpadkom 5G a LTE

Niektorí používatelia hlásia prerušovanie pripojenia k sieťam.

Nová generácia Apple smartfónu bola predstavená ešte v októbri, takže si už stihla nájsť cestu k prvým majiteľom. Po približne mesiaci sa však ohľadom prvého 5G iPhonu objavujú problémy. A súvisia aj so spomínanou technológiou. 5G a LTE sú pre niektorých používateľov nedostupné, najmä počas šoférovania či inej formy presunu.

Zatiaľ nie je jasné, čo presne problém spôsobouje a v akom meradle je rozšírený, týka sa však zjavne všetkých modelov dvanástej generácie bez rozdielu. Jediné, čo pre niektorých používateľov problém s nedostupnou službou vyriešilo, bol prechod do letového režimu a späť.

zdroj: 9to5Mac

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.