Dočkáme sa v marci Apple eventu?

V poslednej dobe sa vynorilo dostatok informácií o viacerých novinkách. Tých by mohlo byť dosť aj na 90 minút  prezentácie.

Premenlivé prezentácie

iPhone 9 (SE 2), (Product)RED hodinky, nový 13 palcový MacBook a viacero ďalších. To všetko sú nové produkty, ktoré by mohli byť účinkujúcimi jarného eventu.

Nebolo by to pritom prvýkrát. Apple už v minulosti usporiadal. Naposledy sa značka venovala svojim službám ako News+, Card, Arcade či TV+. Niekedy sú prezentácie postavené na promovaní nového hardvéru – ako napríklad v prípade pôvodného iPhonu SE či 9,7 palcového iPadu Pro. Apple však nemá problém predstaviť aj zásadný produkt bez jemu venovanej prezentácie, iba prostredníctvom tlačovej správy – ako pri 16 palcovom MacBooku Pro.

  

Kandidáti na event

Je však možné, že v prípade nástupcu populárneho SE bude Apple chcieť publikum. Okolo novinky sa priebežne vynára dostatok informácií a dohadov a všetci sú na iPhone 9 zvedaví. Prinajmenšom.

V prípade 13 palcových modelov MacBooku Pro a Air by bolo (najmä s ohľadom na problémy s klávesnicami) namieste priniesť aktualizáciu produktovej rady. Či to bude už prostredníctvom eventu na jar alebo neskôr v priebehu roka je však otázne. Osnovu prípadnej jarnej prezentácie by mohli doplniť aj produktové novinky v (Product)RED prevedení, ale aj čerstvé info ohľadom pestrej palety multimediálnych služieb, ktoré Apple v súčasnosti ponúka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť